İngilterede Şirket, Mağaza, Şube

          Anahtatar Teslimi Servisler

    Türkiyedeki işinizi İngilterede de yapın

  Londrada iş kurmak çok kolay

 

İNGİLTEREDE İŞİNİZİ GÜVENLE KURUN

 

TurkeyLinks Amerika ve İngiltere firmaları adına Türkiyeden değişik ürünler tedarik eden ve Türkiyede senede yüz milyonlarca dolar ihracata alt yapı hazırlamış bir danışmanlık şirketidir.

Ek olarak, ihracat yapmak isteyen, kaliteli ve ekonomik üretim yapan Türkiye firmalarının İngiltere pazarına en ekonomik ve güvenli bir şekilde girmeleri için gerekli servisleri de veriyoruz:

 

 

SERVİSLERİMİZ

Büyük masrafa girmeden önce, pazarı denemek isterseniz Turkeylinks ofisinden reklam kampanyaları ile ilgili bütün işlemleri adınıza yürütebiliriz. Ingilterede belirli bir müşteri portföyü edilince de artık şirket ve dağıtım merkezi kurmayı düşünebilirsiniz.
Uygun durumda, TurkeyLinks firmanızı İngilterede temsil eder
 • Turkeyinks firmanızı kısa bir zaman içerisende kurar.
 • Uygun yer bulma,
 • gerekli tadilatları yapma,
 • eleman bulma,
 • resmi işleri yürütme,
 • çalışma prosedürlerini belirleme
 • genel olarak şirketi sizin adınıza istenen bir süre için yönetme gibi gerekli bütün servisleri verir. Verdigimiz servisler her zaman sizin kontrolünüzde gerçekleştirilir.
 • Şirketi kurduktan sonra, Türkiyeden kalifiye elemanınızı İngiltereye transfer edebilir ve istediginiz bir süre için yönetime devam edebiliriz. İngiltere pazarında uzun senelere dayanan tecrübemiz firmanızın doğru stratejiyi yakalama güvencesidir. Uygun görülmesi durumunda şirketinizden küçük bir hisse ile ortak da olabiliriz.

  Kaba olarak İngilterede fiyatlar ve ücretler Turkiyenin 3 katı kadardir. Sirketi kurmak cüzi bir maliyet gerektirse de diğer masraflar büyük meblağ tutabilir. Ancak TurkeyLinks pazardaki uzun senelere dayanan tecrübe ve kontaklarını kullanarak pazara en ekonomik şekilde girmenizi saglar.

  Türkiye hükümeti yurtdışında pazarlama ve şirket kurmalarda büyük destekler veriyor (https://kolaydestek.gov.tr/). İstenirse Türkiyede bu konuda servis veren danışmanlık şirketlerine yönlendirebiliriz.

  Türkiyeden transfer edilen elemanlar ile firma ortaklarının İngilterede ikametleri veya ülkeye giriş çıkışları çok kolaylaştırılmış durumdadır.

  Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Adres

  20 Pinfold Lane

  Sleaford

  Lincolnshire, NG34 8QE

  United Kingdom

   

  Email: info@turkeylinks.com

             sales@turkeylinks.com

             manufacturing@turkeylinks.com

  Tel: +44 7810 842 903

  WhatsApp: +44 7810 842 903